Formalar

Farklı beden, kumaş ve renk seçeneği ile üretilen çok sayıda forma var. Müsabaka sırasında, spor sırasında kendinizi rahat hissedeceğiniz seçimler yapabileceksiniz.
Forma, şort ve çorap seçiminde dikkat etmeniz gerekenler neler?
Forma Özellikleri
Almak istediğiniz forma için olmasını istediğiniz özellikler neler? Ürünlerin sahip olduğu özellik, sizin rahat bir şekilde spor yapmanızı sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. Dri – Fit teknolojisi sayesinde üretilen çok sayıda formada spor yapmak çok daha zevkli olacak.
Hava alan kumaşlar
Terlemeyi önleyen kumaşlar
Yapılacak spora ve mevsimsel şartlara özel formalar
Düz kesim – özel kesim formalar
Gibi pek çok özellik formalarda bulunuyor. Aynı zamanda yüksek performans özellikli polyester kumaşının kullanılması ile kuru ve rahat olmanız sağlanacaktır. Bu özelliklerin bulunduğu çok sayıda formada; renk, beden seçeneği olduğundan gönül rahatlığı ile seçiminizi yapabilirsiniz.
Şort Seçimi
Spor yaparken ihtiyaç duyacağınız bir diğer ürün ise şort olabilir. Şort için de aynı şekilde hava alan, polyester özelliği olan, hareket kabiliyetini kısıtlamayacak özellikte şortlar üretiliyor. Beden seçimi konusunda da geniş bir yelpazenin olacağına emin olabilirsiniz. Şort seçiminde yapılacak olan spor, kullanılacak olan hava koşulları da önemlidir. Bu özellikleri dikkate alarak yapacağınız bir seçim ile rahat bir şekilde kullanım sağlanabilir.
Spor Çorapları
Çorap seçenekleri de son derece geniş bir yelpazede sunulur. Basketbol çorapları, futbol çorapları gibi yapılacak olan sporun türüne göre direkt olarak nasıl bir çoraba ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Seçiminizi rahat edeceğiniz bir çoraptan yana kullanarak spor sırasıdna çorap özelliği ile avantajlı olabilirsiniz.
Verilen özellikler kapsamında alınacak olan spor malzemeleri ve buna benzer ihtiyaçlarınızda son derece rahat hareket edebilirsiniz. Doğru bir seçim ile spor sırasında avantajlı olacaksınız.

1 2 3 6
Page 1 of 6