Kaleci Malzemeleri

En kaliteli kaleci malzemeleri ile kalede kendinizi rahat hissetmeye hazır olun! Nasıl mı? Elbette doğru bir kaliteci malzemesi seçimi yaparak.
En iyi kaleci eldiveni sizin için bir başlangıç olacak…
Kaleci Eldiveni
Kalecilerin ilk etapta en özenle seçtiği malzemesi eldivenleri olacak. Elleri hem koruyan hem de rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayan bir eldiven ile kalede durmak son derece keyifli. Kaleci malzemeleri dendiğinde aklınıza gelen eldiven için çok sayıda özellik var. Bu özelliklerin seçmiş olduğunuz eldivende olmasına dikkat ederek, avantajlı bir kullanım elde edebilirsiniz.
Özellikler;
Renk Seçenekleri: Çift renk, üç renk, tek renk gibi renk seçenekleri üzerinden kaleci eldivenlerinin çeşitlendirilmiş olduğunu göreceksiniz. Sizin seçiminiz hangi yönde ise direkt olarak seçiminizi yaparak, eldiven satın alabilirsiniz.
Optimum Koruma: Çarpmanın etkisi ile zarar görülmemesi açısından optimum korumanın olduğu eldivenlerin seçilmesi son derece önemlidir. Bunun için kaleci eldiveninde kullanılan malzeme ve diğer tüm detaylar incelenebilir. Sizin istediğiniz özelliklerin olduğu eldiveni almak en doğrusu olacaktır.

Kaleci eldiveninde olması gereken özellikler üzerinden hareket etmeniz durumunda sorun yaşamadan, istediğiniz eldiven ile kalede durmanın keyfini çıkarabileceksiniz. Eldivenlerde boyutlandırma da söz konusu. Doğru bir beden seçimi ile kullanım rahat olacak.
Kaleci Dizliği
Kalecilerde kurtarıcı olan bir diğer malzeme ise dizlik. Dizliğin kalitesi, dizliğin sahip olduğu darbeye karşı dayanıklı olması sınırı gibi özellikler kalecinin güvenliğini sağlar. Bunun için kullanılacak olan dizliğin de son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz.
Kaleci Ayakkabısı
Kalecilerin özel olarak satın alabileceği malzemeler arasında kaleci ayakkabısı var. Doğru bir seçim harika bir spor ortaya çıkarmanın ilk adımı. Doğru bir ayakkabı ile kalede durmak hem güvenli hem de keyifli…

1 2 3 4
Page 1 of 4