Antrenman MalzemeleriEşofman

Nike AA2059 Dry Park18 Knit Track Jacket

702views

Nike AA2059 Dry Park18 Knit Track Jacket Antrenman Eşofman Üstü
AA2059-302
NIKE

Ter tutmayan Nike Dry kumaş, kuru kalmana ve rahat etmene yardımcı olur. Dik yaka ve düşük arka bel kısmı, rahattır ve koruma sunar. Şeritli cepler ellerini sıcak tutar. Öndeki tam boy fermuar sayesinde ceketi kolayca giyip çıkarabilirsin. Dar kesim ve düşük arka bel kısmı hızı çağrıştıran, modern bir stil ve yapıya sahiptir. Sabit kollar klasik futbol stilindedir. %100 Polyester.
Cinsiyet :Erkek Cinsiyet Ürün geçerlilik tarihi: 01 Ocak 2018 – 31 Aralık 2020 Yaş Aralığı :Yetişkin Yaş Aralığı Yaş Aralığı :Genç Yaş Aralığı Spor Branşları :Futbol Spor Branşları Ürün Türü :Eşofman Ürün Türü Kategori :Giyim Kategori Kamp – ÜRÜN TÜRÜ :Eşofman FUTBOL – ÜRÜN TÜRÜ Profesyoneller Kulübü :Nike Günlük Giyim Profesyoneller Kulübü Ürünlerimiz %100 orijinaldir. Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Teslimat süresi teslimat adresine göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için
numaralı telefonumuzu arayabilir ya da
mail adresimizden mail gönderebilirsiniz. Teknik nedenlerle ürün görsellerinde renk tonu farklılıkları olabilir. Teknik nedenlerle yazım ve görsellerde oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu değildir.