Nike Top

Nike SC3128 Ordem V Futbol Topu

826views

Nike SC3128-100 Ordem 5 No FIFA Onaylı Spor Toto Süper Lig Resmi Maç Topu
SC3128-100
Süper Lig Resmi Maç Topu

%40 sentetik deri/%30 kauçuk/%20 polyester/%10 pamuk – İthal edilmiştir Nike Ordem V, son derece kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ve profesyonel kullanım için oldukça uygun olan bir futbol topu olarak göze çarpıyor. Teknolojinin getirdiği tüm yenilikler ve fizik kuralları dikkate alınarak geliştirilen Nike Ordem, futbol konusunda kullanıcılarına daha kolay bir oynanış sunuyor. Birçok futbol müsabakasının yanı sıra günlük kullanım olarak da oldukça uygun olan bu model sayesinde futbol daha eğlenceli hale geliyor.
Üzerinde bulunan Aerowtrack kanallar, topa vurulduğunda topun daha net ve keskin bir biçimde hedefe doğrudan ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede, vuruşlardaki isabet oranı da artarken, kullanıcıların düşündüğünü daha rahat gerçekleştirmesini sağlıyor. Basıncı eşit olarak dağıtan yapısı sayesinde topun istenilen yere gitmesini sağlıyor. Nike Ordem V sahip olduğu basınçlı katman sayesinde enerjinin depolanmasını sağlayarak, topun en yüksek hıza en kısa sürede ulaşmasını sağlıyor. Nike futbol topu eşsiz tasarımı sayesinde kullanıcılarını memnun ediyor. Aerodinamik yapısı sayesinde kullanıcıların topa diledikleri gibi falso vermesini de sağlıyor. Bu özellikler sayesinde futbol maçlarının seyir ve oynanış zevkinin artmasını mümkün kılıyor. Kullanıcılarının futbol topuna dokunuş hissinin maksimuma ulaşmasını da sağlıyor.
Nike Ordem V, hem profesyonel hem de günlük kullanım için çok uygun bir futbol topu olarak göze çarpıyor. Aerodinamik yapısının yanı sıra kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süreli kullanımı mümkün kılıyor. Dayanıklı yapısı sayesinde her hava şartında kullanıma uygun olan Nike Ordem V futbol topu ile futbol maçları daha kaliteli hale geliyor. Yapısında bulunan, yüzde kırk sentetik deri, yüzde otuz kauçuk, yüzde yirmi polyester ve yüzde on pamuk sayesinde kullanıcılarının kaliteli bir futbol topuyla buluşmasını sağlıyor. Polyester destekli bu yapı sayesinde topun dayanıklılığı ve istikrarı da artmış oluyor. Yine bu kaliteli malzemeler sayesinde topun yerde sekmesi ve hava tutuşu da mükemmel bir seviyeye çıkmış oluyor. Nike Ordem V, tüm bu özellikleri ile kullanıcılarını memnun ediyor. Dünyanın birçok liginde kullanılan Nike Ordem V futbol topu ile kullanıcılar eşsiz bir deneyim elde etme şansı yakalamış oluyor.
Nike Ordem V, aerodinamik yapısı ve kaliteli malzemelerinin yanı sıra kontrast renkleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle kış aylarında oynanan müsabakalarda topun görülebilirlik seviyesinin artmasını sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar, minimum sürede tepki verme imkanına sahip oluyor. Nike Ordem V futbol topunda kullanılan dikkat çekici renkler sayesinde kullanıcıların topa daha fazla odaklanmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra, yağmurlu ve güneşli havalarda da yansıma yapmayarak kullanıcıların rahat etmesini sağlıyor. Nike Ordem V futbol topu ile futbol müsabakaları daha eğlenceli ve profesyonel bir hale gelirken, kullanıcıların maksimum konfor elde etmesi sağlanıyor. Nike futbol topu kullanılan kaliteli malzemeler, aerodinamik yapısı ve kontrast renkleri ile kullanıcılarını memnun ediyor. Yalnızca profesyonel amaçlı değil amatör müsabakalarda da hem seyir zevkinin artmasını hem de kullanıcıların top ile düşündüklerini kolayca gerçekleştirmesini mümkün kılıyor. Nike Ordem V futbol topu, teknolojinin tüm olanaklarını kullanan yapısı ve kaliteli işçiliği ile kullanıcılarını bekliyor.